המלצות

"המתנה שלי היתה ללמוד לפגוש את המחשבות שלי בהבנה, אני מזהה את המחשבות שלי ובוחן את התוקף שלהן ואת טבען. זה מחזק ומרענן. ההמחשות והאנלוגיות שלך מעבירות את המסר ממש טוב בעיניי. "
 

ניר כתריאל

ניר כתריאל

"יואב יקר, רציתי להודות על מי שאתה והפגישה אתך. במשך שנים אני לומדת את האהבה האוניברסלית מתוך כוונה לחיות בשלום ובאהבה. עברתי דרך ארוכה וזכיתי לשינויים משמעותיים בחיי. הרגשתי נפלא אך ההרגשה שחסר משהו לא נתנה לי מנוח. לא הבנתי מה חסר עד שהקשבתי למדיטציה בהנחייתך להכרת ההוויה. התחברתי לכל מילה שלך ולמקום שהוא מעבר לשכל ומעבר למילים"
 

תודה מעומק הלב, רונית קרייצמן

רונית קרייצמן

"יואב תודה, אני מקבלת הרבה הרבה מיילים בנושאים בהם גם אתה עוסק. אתה הגדול מכולם, היותר אנושי, הפחות אינטרסנט, מי שהאחר מעבר לדף האינטרנט עומד למולו ואתה רוצה בחינוכו ורוצה לתרום לידע שלו. תודה בכל אופן שאתה קיים.. נו.. מה עוד ניתן לאמר. ולאחל לך הרבה פרנסה והצלחה בכל. כן. לך ולשכמותך מגיע".

 

תירזה עבודי

תירזה עבודי

לאחר תהליך המנטורינג שלי עם יואב שבו קיבלתי את הבסיס להצלחה בחיים, אני שמחה להצהיר שיש לי הרבה יותר כוח ,כלומר רמת המוטיבציה שלי והשאיפה לפעול ולהעצים השתפרה פלאים! אני הרבה יותר בטוחה בעצמי ועומדת בראש מורם ולב שלם מאחורי ההחלטות שלי. אחד הדברים שהכי אהבתי בתהליך הוא החיבור שלי עם יואב.. הידיעה מראש שבסוף פגישה אני אצא עם חיוך גדול והמון מחשבות על הצורה שבה אני הולכת לפעול בשבוע הקרוב או בכלל בעתיד.
 

תודה! דנה

דנה

"יואב היקר, שמחתי והתעצמתי בתהליך שעברתי איתך. למדתי ממך להכיר שהרגע הזה הוא הדבר החשוב ביותר ולמדתי לחיות את הרגע הזה ולמצות אותו. נתת לי המון אמונה ביכולות שלי להצליח ולהגיע לכל מה שאני רוצה , לסמן מטרות , להכין תוכנית פעולה ולהגיע לשם. הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון בתחום האישי והעיסקי".
 

תודה רבה, איציק עובדיה

איציק עובדיה

 "אני מודה על כך שלקחתי אחריות על חיי והבנתי היכן אני רוצה להיות בעתיד וכיצד למצות וגם להיות ברגע הזה. התהליך שעברתי איתך היתה אבן דרך משמעותית להגשמתי האישית והמקצועית".
 

כרמית גרומר

כרמית גרומר

יואב, אני ממליצה בחם לכל אדם במהלך חייו לפגוש אותך ולעבוד איתך. כמו שאנו הולכים לרופא שאנו סובלים גופנית חשוב באותה מידה להקדיש זמן לרפא את הנפש (משם מגיעות המחלות הפיזיות) ולקבל עזרה והכוונה כיצד להגשים את עצמנו ולהגיע ליעדים שלנו. אתה אדם מקסים , בעל יכולת קשב אדירה ורצון אדיר להעניק! ממליצה בחם לכל אדם בכל גיל לפגוש אותך ולהיעזר בך!!! לכל מי שרוצה לממש את החלומות שלו! חובה!


לי רשף

לי רשף

"עובדתית השינויים שעברתי במהלך החצי שנה האחרונה הם מהותיים ומשמעותיים שאין לי דרך לתאר. אין ספק שיש לך חלק בכוח שדחף אותי  לעשות את הקפיצה הקוונטית שחוויתי, ובעיצוב של המציאות הממשית שנוצרה בעקבות זה. אני מודה לך על היותך, על חלקך, על האור שבך".
 

לימור בר שלמה

לימור בר שלמה

"השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את  המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית".
 

אסנת שטרית 

אסנת שטרית

"בעקבות התרגיל שעשינו עם כל המשתתפים למדתי לסמוך לא רק על עצמי אלא גם על האחר. למדתי שאפשר לעשות מדיטציה בעיניים פקוחות ולהרגיש נוכחת ברגע זה ממש. למדתי שחשוב מאוד לשאול את השאלות הנכונות וכך גם מקבלים את התשובות הנכונות עבורנו ותמיד לזכור ולהזכיר לעצמנו שאנחנו זה לא המחשבות שלנו. לראות את הדברים כפי שהם בלי הפרשנות שאנחנו נותנים, בלי המחשבות. בעצם מה שקורה הוא לא טוב ולא לא טוב, זה רק הפרשנות/המחשבות שעולות שעושים את הדברים לטוב או לא טוב".

 

אטי דונאי

אטי דונאי

"בוקר טוב יואבי אני לא מחמיצה שום כתבה שלך ועלי לציין שאתה פשוט איש מעניין וכייף לי לקרוא את הכתבות שלך. שיהיה יום נפלא ותודה גדולה".

 

יפה

יפה

"הדבר החזק ביותר שקיבלתי הוא איך לחקור את המחשבה ולהגיע להבנה כלפיה וכך להשתחרר ממחשבות ואמונות מחלישות. האמת שנהניתי מאד, הגעתי בלי ציפיות בכלל ופשוט נהניתי מכל רגע, אין לי הצעות לשיפור. אני מאד מעריכה את החדות של הניתוח שלך, את הצניעות שלך והנתינה".

 

תמי אלקלס

תמי אלקלס

דרך בן הזוג שלי, הגעתי אל יואב ואחרי פגישה קצרה כבר ידעתי שהוא המנטור שאיתו אשמח להתחיל את תהליך השינוי. בשלושת החודשים האחרונים עברתי הרבה בזכות התהליך ובגלל הדברים שעברתי בחיי האישיים.
 

אני יודעת היום להגיד בבטחה שאני על הדרך הנכונה ומבחינתי זה עוד צעד להצלחה. דרך הפגישות עם יואב משהו בי השתנה. עד עכשיו קשה לי לשים את האצבע על השינוי, איכשהו עם התהליך נהייתי בן אדם טוב יותר, אדם שפתוח יותר למחשבות של עצמו ולסביבה, אדם שיודע לחיות יותר טוב את הרגע.
 
אני מוקירה תודה ליואב על עצם היותו הוא, על ההיכרות בינינו ועל עצם העובדה שמבחינתי זו זכות להיות בתהליך כזה, על התקשורת הבינאישית ועל השיחות, על הפתיחות. היום בתום התהליך, אני כבר לא לוקחת דברים כמובן מאליו. אני יודעת שרק עכשיו התהליך האמיתי מתחיל...יש לי את הכלים, יש לי את הרצון, יש בי פרופורציה ויש בי אמונה ואני מרגישה שזוהי רק ההתחלה...
 

תודה, אסתי

אסתי

"יואב, תודה שהסבת את תשומת ליבי לשקט ועל המתנה של לשהות בתוך עצמי קצת יותר. למדתי להקשיב לשקט, לרעש, למה שביניהם, למחשבות שלי ולהטיל ספק בהכל תוך כדי.. "


בהערכה כנה, מיכל גבריאלוב

מיכל גבריאלוב

"למדתי להתייחס למחשבות כריקות וחולפות. לא להתייחס אליהן יותר מדי ברצינות, למרות שהן צבעוניות. ההמחשות שלך גאוניות! אהבתי את העבודה האישית עם המשתתפים. מאד נהניתי! הנושא הועבר בצורה קצבית, זורמת, ותוך שיתוף הקהל, מה שעזר לשמור על עירנות מיטבית".
 

אסתר מיכאל

אסתר מיכאל

"המתנה הגדולה ביותר שלקחתי מהסדנה הייתה להיווכח כמה נכדתי (באתי לסדנה עם שתי נכדותיי) התבגרה וכל כך פקחית. הרגעים שהכי אהבתי היו הניסויים. אתה מרצה שנעים להקשיב ומקווה להשתתף בעוד סדנאות".

 

פפי וייסמן-בדיאן

פפי וייסמן-בדיאן

"הדבר החשוב ביותר שקיבלתי הוא להבין שהמחשבות באות והולכות ולא לחשוב שאנחנו זה המחשבות שלנו. אהבתי את הניתוח של מה עומד מאחורי הרגשות שחוזרים על עצמם כגון כעס,תסכול,לחץ, היכולת להבין מה עומד מאחורי זה, וכן לימוד המדיטציה. הייתה סדנא נפלאה.אתה אדם מעניין והידע תרם לי".

 

אילת מירובסקי

אילת מירובסקי

ליואב, אני מודה שבכל מסע מה שבאמת חשוב לי זאת הדרך,והחברה. אז הדרך היתה מפתיעה, מפותלת,עם עליות וירידות אך מרתקת ומסקרנת...בכל העליות הפיתולים והירידות ידעתי שהחברה והלווי יהיה מקצועי ונעים,כך שאת מקומו של החשש ..הפחד..החוסר אמון..תפס אמון,שמחה וסקרנות מתמשכת. מה שכבר עובד עבורי ,ממה שספגתי זה כמה דברים קטנים שהם גדולים! מה שבעיקר היה לי מרתק בדרך שלא ידעתי , לאן אתה תיקח  את המפגש ועד כמה המחשבות שלי יאפשרו לתהליך להיות פטור ממס..ומה עוד אלמד שלא ידעתי בגילי המופלג...זאת היתה תחושה של חזרה לנעורים..וזה נפלא!

שרה

שרה

המון אנשים מחפשים תשובות בחיים שלהם...מחפשים תוצאות. גם אני חיפשתי, משהו דחף אותי והגעתי לנושא של התפתחות אישית, הגעתי אל ג'ים רון ולמדתי שככל שאני יודע יותר אני מבין כמה עוד יש לי לדעת ועוד דבר: "שכשהתלמיד מוכן, המורה יופיע!" ...ואז הופעת- כמובן אחרי חיפוש מצידי. המון למדתי ממך, היום אני לוקח יותר אחריות ומבין את משמעותה, מסוגל יותר ליהנות מהדרך, אני ממוקד יותר, יש לי יותר סדר, אני מסתכל על המציאות כפי שהיא, ויכולת קבלת ההחלטות שלי השתפרה. יש עוד על מה לעבוד, אבל מה שבטוח הוא שלימדת אותי להיות תלמיד של החיים ושמכל דבר אפשר ללמוד ולפעמים גם שדברים לא מסתדרים על הצד הטוב ביותר, צריך לקבל אותם כי מה לעשות, זה גם חלק מהחיים, ולהיפך מאירועים כאלה אפשר ללמוד הכי הרבה, ואני חושב שנפתח לי פתח לראות את הדברים בצורה הזו. לסיכום: אני ממש שמח שהכרתי אותך, היית לי למורה דרך, לאיש עצה, למוטיבציה, לכוח רצון, להערכה עצמית, לחזון, לעוצמה ולעוד כל כך הרבה דברים שפשוט אי אפשר לתאר במילים!

 
תודה, אדר

אדר