אימון אישי בגישה אחרת

מתעניינים באימון אישי בגישה אחרת?
למידע נוסף או לתיאום פגישה מלאו את הפרטים
(הפגישות מתקיימות באזור המרכז)

מהו אימון אישי לפי תפיסתי?


אימון אישי (Coaching) הוא דיאלוג פתוח של התבוננות וחקירה. זוהי אמנות תקשורתית שמטרותיה העיקריות הן הרחבה והעמקה של המודעות שלך, כמו גם יצירת בהירות המאפשרת לך לפגוש בהבנה ובאור אחר את מושאי נפשך (בעיות, פחדים, אמונות, דעות, מחשבות, רגשות, שאיפות, ציפיות ועוד). האימון מתרחש במרחב של אי-ידיעה, מה שלעתים רבות מאפשר שינוי בתודעתך ומעבר ממצב של מתח רב או תחושת מבוי סתום וחוסר אונים למצב של רווחה נפשית, בו מתגלות בפניך אפשרויות חדשות שלא נראו קודם לכן. לעתים נובעים באופן טבעי מתהליך האימון צעדים ופעולות שתמצא לנכון לעשות או הרגלים חדשים שתבחר לאמץ בחייך, יחד עם תחושת מסוגלות רעננה והשראה לעשות זאת.אימון אישי בגישה אחרת


בדרך כלל אנשים מגיעים אל מאמן אישי, מורה רוחני או מטפל כלשהו עם איזושהי בעיה או מטרה ומצפים למצוא אצלו פתרון, עצה, פרספקטיבה שונה, מתכון להצלחה או תרגול מסוים. ואכן, ישנן שיטות אימון וטיפול רבות שמספקות מענה כזה או אחר לציפייה זו. כאן אנחנו עובדים בגישה שונה. אנחנו לא מנסים למצוא פתרונות לבעיות, או לפחות ניתן לומר שזוהי לא כוונתנו הראשית. אנחנו פועלים ליצירת שינוי במצב ההכרה שלך - טרנספורמציה שבה הבעיות שהבאת איתך אינן מופיעות ואף אינן יכולות להופיע.


במקום להיות ביחסים עם מה שאין ועם מה שלא קורה אלא רק נדמה לך שקורה, אנחנו מעמיקים ביחסים עם מה שיש ומתחברים למה שקורה ברגע זה. באמצעות התבוננות על הדברים כפי שהם ופיתוח נוכחות בכאן ועכשיו, אנחנו לומדים להבחין בין מה שאמיתי לבין מה שלא אמיתי. אנחנו הולכים ומגלים שרוב הבעיות והמכשולים הם פרי דמיונך ותו לא. בהדרגה אנחנו מכירים בכך שיש כל מיני סוגים של בעיות: קיימות בעיות שאפשר לפתור באופן שלם, קיימות בעיות אותן ניתן לפתור באופן חלקי בלבד וקיימות גם בעיות שלא ניתן לפתור. אבל מה שנעשה ברור לנו יותר מהכל, הוא שלעולם לא נוכל לפתור בעיות שלא קיימות (אותן בעיות שנוצרות מאופן חשיבתנו על המציאות ולא מהמציאות עצמה). כמובן שאם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות בכדי לשפר את פני הדברים אנחנו קמים ועושים זאת מתוך שלווה, חיוניות ואומץ. אבל אנחנו לא מבזבזים זמן, אנרגיה ומשאבים יקרים נוספים בהתעסקות בסיפורים מנטאליים ובניסיונות לפתור בעיות מדומיינות.


הנה כמה מהתועלות שעשויות לנבוע מתהליך האימון שלך:

שחרור ממתחים נפשיים למיניהם

חשיפה והתמוססות של תבניות מחשבתיות ורגשיות שמעכבות אותך וגורמות לך סבל רב

לגלות בתוכך מרחב מופלא ולא ידוע

התקרבות לאמת שלך, למה שחשוב שלך באמת ולמה שנכון עבורך

העמקת מודעותך, פיתוח נוכחות ברגע הזה וביסוס יציבות ואיזון נפשי לשיפור איכות חייך

ללמוד לחיות מתוך תחושת הגשמה, סיפוק והוקרת תודה

לפעול מתוך השראה, אהבה ויצירתיות ספונטנית

חיים קלילים, שלווים ומאושרים יותר